Bonderite C-MC 3752 - 18 kg

Neohodnoceno
 
Bonderite C-MC 3752 - IDH 879921
Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 5 161 Kč
Ušetříte 1 469 Kč (–28 %)
3 692 Kč
3 051 Kč bez DPH
   
Kód produktu 981272
Značka BONDERITE
Kategorie Průmyslové čištění
 

Bonderite C-MC 3752 - IDH 879921

Proč zvolit BONDERITE?

BONDERITE vám nabízí ten správný čisticí prostředek na každý krok ve výrobě (od jednoho dodavatele):

  • Více než 80 let zkušeností v oblasti čištění
  • Vysoká udržitelnost
  • Nejvyšší kvalita
  • Nejmodernější technologie
  • Neustálý vývoj a inovace

Proč používat BONDERITE pro průmyslové čištění?

Průmyslové čističe

V každé fázi zpracování musí být kovové části bez olejů a nečistot. Společnost Henkel se svými dlouholetými zkušenostmi v povrchové chemii nabízí vysoce výkonné čisticí prostředky pro všechny procesy. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny požadavky pro každou fázi, aplikační metodu, prostředí, teplotu nebo materiál, přičemž respektují normy týkající se životního prostředí.Vysoká kvalita a účinnost produktů Henkel výrazně zvýší kvalitu výroby a přispěje ke snížení provozních nákladů.

Klíčové oblasti

Tváření kovů, výroba papíru a celulózy, výroba oceli, automobilový průmysl, výroba zařízení, větrné elektrárny, železniční doprava, zemědělství, stavebnictví, výroba zbraní, výroba elektrických a zdravotních zařízení.

Aplikace

Mezioperační a konečné neutrální odmašťování, ochrana proti korozi, vodě a oleji, vysoce výkonné odmašťování a předúprava před lakováním, odstraňování nátěrů a laků, odvápňování a moření.

Proč používat čističe BONDERITE v rámci údržby?

Vozidla, průmyslová zařízení a vybavení, vyžadují odbornou údržbu, která respektuje životní prostředí a bezpečnost obsluhy. Údržba prodlužuje životnost zařízení a předchází zdlouhavým a nákladným prostojům. V uplynulých letech údržba dostala nový rozměr, protože je tato práce často zadávána společnostem, které nabízejí specifické zkušenosti a know-how, a které často používají technicky vhodné a k životnímu prostředí šetrné produkty od společnosti Henkel. Henkel vyvíjí inovativní produkty splňující náročné specifikace a nejnovější předpisy, týkající se moderní údržby.

Klíčové průmyslové a aplikační oblasti

Veřejná doprava (železniční, silniční), automobilový průmysl, energetika, úklidové firmy, petrochemické závody, obranné inženýrství, letectví a lodní doprava.

Některé klíčové aplikace

Čištění interiéru a exteriéru automobilů a vozidel, čištění nádrží a potrubí, čištění podlah, čištění dílů a částí, odstranění nátěru, odstraňování a ochrana před graffiti, odvápnění výměníků tepla, pohlcování zápachu, čistění rukou.

 

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Bonderite C-MC 3752 - 18 kg.

Podobné produkty

Hmotnost 19.296 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: