Loctite 4902 - 20 g vteřinové lepidlo pružné

Neohodnoceno
 
Loctite 4902 pro sestavy jednorázových lékařských prostředků
Dostupnost Dostupnost neznámá
Běžná cena 2 541 Kč
Ušetříte 514 Kč (–20 %)
2 027 Kč
1 675 Kč bez DPH
Kód produktu 981504
Značka LOCTITE
Kategorie Vteřinová lepidla
 

LOCTITE 4902 je vysoce pružné vteřinové lepidlo určené pro lepení lékařských pomůcek. Tento produkt umožňuje použití různorodých a neprůhledných materiálů přo zlepšení vlastností vyráběného zařízení. LOCTITE 4902 nabízí výrazně lepší vlastnosti ve srovnání s běžnými vteřinovými lepidly, včetně pevnosti v pružném lepeném spoji a vynikající schopnosti těsnit. Všechny další známé vlastnosti kyanokrylátů jsou zachovány, včetně rychlého vytvrzení, snadného použití a vysoké pevnosti.

ISO-10993 Systém zkoušek podle ISO 10993 je nedílnou součástí Programu kvality pro LOCTITE 4902. Produkt LOCTITE 4902 je kvalifikován v souladu s Protokolem Henkel ISO 10993, který je vnímán jako vodítko při výběru produktů určených pro použití v oblasti výroby zdravotních pomůcek.

Pokyny pro použití

  1. Lepené plochy by měly být čisté a odmaštěné. Vyčistěte všechny povrchy pomocí vhodného čističe Loctite a nechte uschnout.
  2. Pro zlepšení výsledků lepení na plastech s nízkým povrchovým napětím použijte na lepené plochy primer Loctite 770 nebo 7239. Naneste jednu tenkou vrsvu a nechte povrch uschnout.
  3. Pokut je to nutné, je možné použít aktivátory LOCTITE . Naneste aktivátor LOCTITE na jeden z lepených povrchů (pokud jste na jeden povrch již použili primer, nenanášejte na něj aktivátor). Nechte aktivátor zaschnout.
  4. Naneste lepidlo na jeden z lepených povrchů (nenanášejte lepidlo na aktivovaný povrch). K rozetření lepidla nepoužívejte štěteček, tkaninu ani papír. Během několika sekund spojte lepené součásti k sobě. Součásti je třeba vůči sobě přesně nastavit dříve, než velmi krátká doba fixace lepidla způsobí, že lepidlo začne klást mírný odpor vůči vzájemnému pohybu.
  5. Na vytvrzení lemů nebo lepidla mimo lepenou spáru je možné použít aktivátor LOCTITE®. Nastříkejte nebo nakapejte přiměřené množství aktivátoru na přetok lepidla.
  6. Slepený spoj by měl být pevně fixován nebo sevřen do doby, než je dosaženo doby fixace lepidla.
  7. Před uvedením slepené sestavy do provozního zatížení je třeba nechat produkt řádně vytvrdnou pro získání plné pevnosti (typicky 24 až 72 hodin po sestavení v závislosti na velikosti spáry, materiálu a podmínek prostředí).Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Loctite 4902 - 20 g vteřinové lepidlo pružné.

Podobné produkty

Hmotnost 0.032 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: