Loctite PC 5070 - 1,8m/50 g sada na opravu potrubí

Neohodnoceno
 
Loctite PC 5070 - 1,8m/50 g sada na opravu potrubí Loctite IDH 255861
Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 2 357 Kč
Ušetříte 991 Kč (–42 %)
1 366 Kč
1 129 Kč bez DPH
   
Kód produktu 981973
Značka LOCTITE
Kategorie Nouzové opravy
 

Loctite PC 5070 - Oprava potrubí sada

Loctite 5007 - vlhkostí vytvrzovaná poly-urethanová pěna, která nabude na objemu a tím dokonale vyplní a utěsní spáry a dutiny, doporučena k utěsňování trubek procházejících zdí, k izolování potrubí a zásobníků, k vyplňování dutin kolem rámů dveří a oken, k utěsňování kolem potrubí a kabelových kanálů, vytvrzený materiál lze opracovávat, brousit a natírat

Oprava potrubí za 1 hodinu. Není třeba nářadí. Maximální teplota 120 °C. Jednoduché použití. Používá se k dočasným nebo střednědobým opravám děravých trubek a pro zesílení jejich zeslabených částí. Souprava obsahuje ochranné rukavice, tyčinku Metal Magic Steel™ a bandážovací pásku ze skelné tkaniny impregnované uretanem.

 

Loctite 5070 sada pro opravu potrubí. Netěsné potrubí opravíte za hodinu. Nepotřebujete žádné nářadí. Maximální provozní teplota 120 °C. Snadno použitelná opravářská souprava. Používá se pro dočasné a střednědobé opravy potrubí a k zesílení prorezivělých míst. Souprava obsahuje ochranné rukavice, tyčinku Loctite Metal Magic Steel a uretanem impregnovanou bandáž ze sklotextilu.


Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Loctite 5070 na vyžádání.

Tento produkt naleznete v následujících kategoriích

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Loctite PC 5070 - 1,8m/50 g sada na opravu potrubia.LOCTITE PC 5070
Těsnící sada na nouzové opravy. Páska se skelným vláknem a epoxidové lepidlo ve formě tyčinky na spolehlivé a rychlé opravy potrubí.
LOCTITE® PC 5070 je produkt na utěsnění prosakujících potrubí při nouzových opravách. Dodává se jako sada obsahující epoxidovou tyčinku LOCTITE® EA 3463 (ocelí plněnou hnětací tyčinku) a GRP pásku (vyztuženou skelným vláknem). Sada s jednoduchým použitím na dočasné opravy slabých míst na kovových, plastových a kompozitních potrubích. Opravy v průběhu minut bez speciálního nářadí nebo školení

Podobné produkty

Hmotnost 0.137 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: