Teroson PU 9225 SF ME - 50 ml polyurethanové dvousložkové lepidlo

Neohodnoceno
 
Loctite SI 587 - 300 ml plošné těsnění modré - IDH-234590
Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 1 124 Kč
Ušetříte 356 Kč (–31 %)
768 Kč
635 Kč bez DPH
   
Kód produktu 981092
Značka TEROSON
Kategorie Zrušené produkty
 
Loctite 587 je špičkové extrémně pružné RTV silikonové lepidlo, které má vynikající odolnost vůči automobilovým motorovým olejům. Dobrá adheze k široké škále podkladových materiálů předurčuje používat Loctite 587 jako:
·náhrada klasického těsnění,
·lepení součástí v automobilovém průmyslu,
·vysoce odolné těsnění proti motorovým olejům,
·teplotně odolné plošné těsnění do teploty 260 °C,
·plošné těsnění (utěsňování) v oblasti strojní údržby,
·lepení a opravy sériově vyráběných silikonových těsnění.
Plošné silikonové těsnění Loctite 587 je jednosložková kovově modrá pasta, která svojí pružností zvyšuje únosnost spoje a výborně pohlcuje rázy v lepené ploše. Pro své vynikající vlastnosti je Loctite 587 ideální silikon pro automobilový průmysl a pro veškeré OEM provozy.
Pro svoji extrémní odolnost vůči olejům, vodě a teplotám lze z těsnění Loctite 587 vytvarovat nebo nahradit těsnění víka ventilů, olejové vany, hlavy válců, utěsnit vodní čerpadla, použít jej jako čelní těsnění pro sací potrubí, utěsňovat zadní nápravy apod. Silikon Loctite 587 je vynikající produkt pro mnohá automobilová a průmyslová odvětví, kde je požadována vysoká odolnost vůči motorovým olejům, ale není doporučen pro použití v kontaktu s benzínem!
Vysoce pružné a odolné tmely, plošná těsnění a průmyslové lepidla s rychlým dodáním. Chytrá řešení od Loctite vybírejte v eshopu Prumex.cz - premium partnera společnosti Henkel.
Technické parametry:
·Maximální spára: 1 [mm]
·Nelepivý povrch za: 30 [min]
·Vytvrzení v celém objemu za 24 h: 2,5 [mm]
·Teplotní odolnost: - 55 až + 200 [°C]·Rychlost vytlačování: 250 - 600 [g/min]·Smyková pevnost: 1,2 [N/mm2]·Prodloužení do přetržení: 300 [%]·Pevnost v tahu: 1,6 [N/mm2]
·Tvrdost Shore: 26 až 40 [A]
Vlastnosti:
·Chemický typ: oximový silikon·Vzhled: kovově modrá pasta·Složky: jednosložkový·Viskozita: tixotropní·Vytvrzení: vulkanizace při pokojové teplotě·Aplikace: těsnění nebo utěsňování·Pružnost: zvyšuje únosnost spoje a schopnost pohlcovat rázy v lepené ploše·Zvláštní aplikace: náhrada těsnění nebo na plochá těsnění·Zvláštní výhoda: vynikající odolnost vůči automobilovým motorovým olejům a dobrá adheze k široké škále podkladových materiálůPokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Loctite 587 na vyžádání.
Nejste si s výběrem produktu jisti? Rádi vám poradíme, kontaktujte nás!

Podobné produkty

Hmotnost 0.112 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: