Lukopren N 1000 - 25 kg

Neohodnoceno
 
Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 32 933 Kč
Ušetříte 14 458 Kč (–43 %)
18 475 Kč
15 269 Kč bez DPH
   
Kód produktu 984858
Značka LUKOPREN
Kategorie Lukopren
 
Lukopren N 1000 - Silikonový polymer

Používá se k zalévání v elektrotechnice, plošnému lepení skel (za použití primeru). K Lukoprenu N 1000 je nutno zakoupit Lukopren Katalyzátor. Tento polymer není určen k výrobě forem. Je výborně probarvitelný za použití Pigmentových past. LUKOPRENY N vulkanizují po smíchání s katalyzátorem (LUKOPREN KATALYZÁTOR nebo LUKOPREN KATALYZÁTOR 8A) rovnoměrně v celé hmotě na silikonovou pryž, která nemá adhezi k podkladu. Používají se k výrobě pružných forem a k zalévání v elektrotechnice. Vulkanizáty mají malé smrštění a dobrou tepelnou odolnost. K jejich probarvení do požadovaného odstínu lze použít Lukopren Pigmentové pasty. balení : kanystr výrobce : Lučební závody a.s. Kolín (Lukopren).

Polymerní nízkoviskózní kapalina, která po smísení s katalyzátorem vulkanizuje za běžných teplot na čirou silikonovou pryž. Používá se pro zalévání elektrosoučástek (LED), plošné lepení skleněných ploch, všude, kde je potřeba vynikající zatékavost a průhledná ochranná vrstva. Balení: kartonek (včetně katalyzátoru)

Ochranné zalévání čirým silikonovým polymerem Lukopren N 1000

  • zalévání a pouzdření elektrosoučástek - povrchová ochranná vrstva před vodou, vlhkem, UV zářením, prachem a mechanickým poškozením, teplotou i chemickými látkami
    (LED technologie, optické sestavy. plošné spoje)
  • elektroizolační nebo separační vrstvy
  • plošné pružné lepení hladkých ploch (sklo, krystaly) v optice a sklářské tvorbě, s použitím primeru 
  • ředění dvousložkových kaučuků Lukopren N

  pro vulkanizaci kaučuku je nutné přesně dávkovat Lukopren Katalyzátor N

   vulkanizát má velmi nízkou adhezi k většině podkladů, což je výhodou pro následné opravy zalitých sestav. Pro zvýšení adheze je nutné použít podkladový primer (Lukopren Primer A nebo N).

   výhodou Lukoprenu N 1000 je vynikající zatékavost, bezproblémové spojení s již vytvrzeným vulkanizátem, průhlednost vulkanizátu, případně snadná probarvitelnost (Pigmentové pasty).

Hmotnost 25.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: