Molykote D-10 5 kg

Neohodnoceno
 
Molykote D-10 5 kg
Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 29 445 Kč
Ušetříte 10 060 Kč (–34 %)
19 385 Kč
16 021 Kč bez DPH
   
Kód produktu 985082
Značka MOLYKOTE
Kategorie Mazání a konzervace
 
Molykote D-10 je vynikající kluzný lak na kov (za tepla vytvrzující suché mazivo), které je určeno pro vytvoření dokonale kluzného kontaktu materiálů kov/kov pracující při nízkých až mírných rychlostech a při mírném až vysokém zatížení.
Kluzný lak Molykote D-10 je určen pro přímý kontakt s oleji a mazivy a dlouhodobé mazání kluzných ploch (ideálně pro ocel a hliníkové písty motorů), zejména pro záběhy a studené starty motorů, kde je vyžadováno:
·odolnost vůči opotřebení,
·snížení opotřebení pístů a stěn válců během záběhu,
·vynikající odolnost vůči olejům, mazivům a rozpouštědlům,·kluzný lak jako hustá kapalina vhodná pro nanášení sítotiskem,·eliminace opotřebení motorů při studených startech v mrazech až -70 °C.
Kluzný lak Molykote D-10 se používá zejména v automobilovém průmyslu např. jako dlouhodobý mazací povlak na písty benzínových a dieselových motorů, kompresorů nebo pístových čerpadlech. Používá se také v pneumatických a hydraulických systémech a v dalších aplikacích.
Nakupujte výhodně u předního distributora Molykote - Prumex.cz! Levná doprava a dodání do druhého dne po celé ČR i na Slovensko!
Vlastnosti a technické parametry:
·Složení: tuhá maziva, organické pojivo, rozpouštědla.·Teplotní rozsah použití: od -70 °C do +380 °C
·Hustota cc = 1,3 g
·Dynamická viskozita: 27500
·Bod vzplanutí [°C]: +63
Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Molykote D-10 na vyžádání.
Nejste si s výběrem produktu jisti? Rádi vám poradíme, kontaktujte nás!
Hmotnost 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: