Molykote D-21 AFC 1 kg

Neohodnoceno
 
Molykote D-21 AFC 1 kg
Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 10 549 Kč
Ušetříte 4 747 Kč (–45 %)
5 802 Kč
4 795 Kč bez DPH
   
Kód produktu 985086
Značka MOLYKOTE
Kategorie Mazání a konzervace
 
Molykote D-21 AFC je na vzduchu vytvrzující kluzný lak (suché mazivo) na kov s extrémní teplotní odolností. Jedná se o upravenou verzi kluzného laku Molykote D-321R pro potřeby elektráren: obsahuje více tuhých maziv (množství chloru a fluoru je pod 200 ppm).
Kluzný lak Molykote D-21 AFC je konstruován pro povlakování povrchů kov/kov, pracujících při nízkých až středně vysokých rychlostech a při vysokém zatížení, ideálně pro kolísavé kluzné rychlosti nebo přerušovaný provoz.
Suché mazivo na kov Molykote D-21 AFC obsahuje pevné mazací částice MoS2 a nabízí řadu vynikajících vlastností a možností použití, tedy nejen pouze jako kluzný lak pro elektrárny a energetický průmysl:
·zkvalitnění procesu záběhu,·eliminace trhavého klouzání,
·vysoká odolnost proti stárnutí,·mazání dilatačních třecích ploch na ocelové konstrukci,·dlouhodobé mazání vysoce namáhaných kluzných vedení,·vhodný k mazání ve vakuovém prostředí a extrémních teplotách,
·kluzný lak pro docílení bezrýhového protlačování oceli za studena,
·extrémně široký teplotní rozsah od -180 °C do +450 °C (bez vzduchu až +630 °C).
Kluzný lak Molykote D-21 AFC se používá např. pro závitové připojení z určitých slitin pro jaderné elektrárny (ne na první okruh, žádný kontakt s radiací) a jeho použití a sušení je shodné jako v případě Molykote D-321R.
Molykote D-21 AFC se úspěšně se používá na lícovaných šroubech, spínačů vysokého napětí, při záběhu vysoce namáhaných ozubených kol nebo jako pohotovostní mazivo dílů hlavy rotoru ve větrných elektrárnách. Jeho další využití je jako výkonné mazivo pro automobilový průmysl.
Nakupujte výhodně u předního distributora Molykote - Prumex.cz! Levná doprava a dodání do druhého dne po celé ČR i na Slovensko!
Vlastnosti a technické parametry:
·Barva: černošedá·Vytvrzení: na vzduchu vytvrzující suché mazivo·Použití: upravená verze kluzného laku Molykote® D-321R pro potřeby elektráren.
·Složení: tuhá maziva; anorganické pojivo; rozpouštědla
·Teplotní rozsah použití: od -180 °C do +450 °C, při omezeném přístupu vzduchu až +630 °C
·Pevné mazací částice: MoS2
·Rozpouštědla: organická·Pojivo: anorganické·Doba schnutí při 20 °C [min]: přibližně 4·Vytvrzení [min/°C]: 4/+20
Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Molykote D-21 AFC na vyžádání.
Nejste si s výběrem produktu jisti? Rádi vám poradíme, kontaktujte nás!
Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: