Sleva při koupi více kusů Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Molykote High Vacuum Grease 5 kg

Neohodnoceno
 
Molykote High Vacuum Grease 5 kg
Dostupnost 2 - 3 dny
Běžná cena 27 308 Kč
Ušetříte 10 832 Kč (–40 %)
16 476 Kč
13 616 Kč bez DPH
   
Kód produktu 985170
Značka MOLYKOTE
Kategorie Mazání a konzervace
 
Molykote High Vacuum Grease je speciální syntetické mazivo na bázi silikonu - syntetický tuk pro mazání a těsnění ventilů, konstruované jako mazivo pro ovládací a tlakové uzavírací ventily a tlakové systémy, kde je cílem udržení vakua, ale je možné jej použít také pro pryžové a plastové těsnicí kroužky nebo další těsnění a pečetění.
Utěsňující mazivo Molykote High Vacuum Grease je vynikající těsnicí prostředek, který je vhodný i do venkovních zařízení vystavených extrémním podmínkám:
·nízká těkavost,
·vynikající odolnost proti vodě,
·vytváří chemicky odolnou vrstvu,
·účinný těsnicí prostředek na udržení vakua,
·silikon pro použití v prostředí nízkého tlaku páry,·široký teplotní rozsah použití od -40 °C do +200 °C,·výborné těsnící schopnosti maziva v extrémních podmínkách.
Speciální syntetické mazivo Molykote High Vacuum Grease se používá jako těsnicí prostředek pro udržení vakua a tlakových systémů např. u zařízení na změkčování vody, kohoutové ventily (včetně lodních palub), měřiče, servisní vstup k elektroinstalaci, připojení nacházející se pod zemí apod.
Nakupujte výhodně u předního distributora Molykote - Prumex.cz! Levná doprava a dodání do druhého dne po celé ČR i na Slovensko!
Dodáváme také v balení:
·985169 Molykote High Vacuum Grease 50 g tuba
·985170 Molykote High Vacuum Grease 5 kg soudek
Vlastnosti a technické parametry:
·Barva: bílá, průsvitná·Složení: silikonový olej; anorganické zahušťovadlo; aditiva·Teplotní rozsah použití: od -40 °C do +200 °C·Třída NLGI: přibližně 2
·Penetrace po prohnětení [mm/10]: 260
·Bod skápnutí [°C]: 300 (Čtyřkuličkový test)
Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Molykote High Vacuum Grease na vyžádání.
Nejste si s výběrem produktu jisti? Rádi vám poradíme, kontaktujte nás!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: