Teroson VR 20 - 10 L (FL+) čistič, ošetření povrchu

Neohodnoceno
 
Univerzální čistič Teroson FL před a po lepení nebo utěsňování. Teroson IDH 1471127
Dostupnost Dostupnost neznámá
Běžná cena 4 551 Kč
Ušetříte 921 Kč (–20 %)
3 630 Kč
3 000 Kč bez DPH
Kód produktu 981426
Značka TEROSON
Kategorie Průmyslové čištění
 
Čistič - FL je kapalný univerzální čistič a ředidlo na bázi hydrogenovaných benzínů (bez přídavku aromátů a s nízkým obsahem n-hexanu). Produkt neobsahuje chlorované uhlovodíky. Při krátkodobé expozici nepoškozuje laky používané v automobilovém průmyslu. Čistič - FL nezpomaluje vytvrzování lepidel / těsnění na bázi polyuretanů.

Čistič - FL je používán především jako odmašťovací a čistící prostředek povrchů před a po aplikaci lepidla nebo těsnění. Důkladné čištění povrchů před lepením je nezbytné pro dokonalou adhezi a zahrnuje zejména odstranění prachu, mastnoty a maziv. V závislosti na typu lepidla nebo těsnění je možné Čistič - FL použít i k odstranění jejich přebytečného množství nebo k otření znečištěných míst. Stejně dobře odstraňuje i ochranné nátěry podvozku vozidel.

Vněkterých aplikacích je Teroson FL vhodný jako ředidlo určitých lepidel / těsnění a nátěrů. Nicméně je nutné vzít v úvahu, že tyto materiály jsou běžně používány nezředěné. Pouze pro některé aplikace, kde je potřeba řidší konzistence, může být zředění žádoucí.

Technické údaje:

  • Barva: transparentní, čirý jako voda
  • Zápach: po benzínu
  • Hustota: přibližně 0,74 g/cm3

Použití: V závislosti na stupni znečištění, velikosti a tvaru čištěných součástek naneste Čistič – FL a otřete kartáčem, tkaninou, čistícím ubrouskem apod. Abyste zabránili nežádoucí kontaminaci obsahu balení čistič vždy nalévejte na tkaninu (nepoužívejte způsob přitisknutí tkaniny proti otvoru a obrácení nádoby vzhůru dnem!) nebo si potřebné množství odlijte do jiné nádoby. Odlévejte jen množství potřebné pro čištění a okamžitě poté obal opět těsně uzavřete. Čištěná součástka musí před aplikací lepidla nebo těsnění úplně oschnout (v závislosti na okolních podmínkách cca za 2 – 10 minut). Používání ofoukání stlačeným vzduchem (za nepříznivých podmínek) může zkrátit čas sušení. Tato metoda, ale může výsledek čištění znehodnotit působením stop oleje obsaženého v tlakovém vzduchu. U porézních podkladů by se mělo po čištění čekat cca 30 min.

Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Teroson FL ošetření povrchu na vyžádání.

Henkel - Teroson FL - IDH: 63095 - Katalogové číslo: 19488H


Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Teroson VR 20 - 10 L (FL+) čistič, ošetrenie povrchu.

Podobné produkty

Hmotnost 7.756 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: