• 1 z 2
 

Teroson VR 200 - 5 L Terosept čistič klimatizace

Neohodnoceno
 
Teroson VR 200 - 5 L čistič klimatizace Teroson IDH 791947
Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 4 320 Kč
Ušetříte 1 676 Kč (–39 %)
2 644 Kč
2 185 Kč bez DPH
   
Kód produktu 981726
Značka TEROSON
Kategorie Odvlhčovače
 

Bezpečné biocidní použití. Před použitím si prosím přečtětě informace o produktu a údaje na etiketě. TEROSON VR 200 je vodný roztok, který obsahuje přísady pro hubení bakterií a houbových spór v klimatizacích automobilů. TEROSON VR 200 má vynikající dlouhodobé působení, to znamená, že aktivní látky nejen zahubí bakterie, spóry a plísně, ale po dlouhou dobu zabrání jejich opětovnému vyvíjení. TEROSON VR 200 se dodává v plechovkách nebo plastových lahvičkách pro použití spolu s přístrojem Terosept 2.

OBLAST POUŽITÍ

TEROSON VR 200 se používá jako desinfekční prostředek proti bakteriím, houbám a plísním v systémech klimatizace u automobilů. TEROSON VR 200 odstraňuje pach plísně a zatuchliny v interiérech automobilů již napadených plísněmi. Není povoleno používat jej jako běžný pokojový sprej. Kromě okamžitého čistícího efektu vykazuje TEROSON VR 200 dlouhodobou schopnost desinfekce.

Aplikace
Při použití desinfekčního produktu TEROSON VR 200 spolu s přístrojem Terosept 2 dodržujte prosím pečlivě pokyny uvedené v návodu, který jste obdrželi spolu s přístrojem.

VAROVÁNÍ
Během celé doby čištění nesmí být ve vozidle lidé ani zvířata. Čištění je možné provádět pouze v dobře větraných prostorech. Ihned po skončení čištění otevřte okénka nebo dveře vozu a nechte jeho vnitřek důkladně vyvětrat.

 

Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Teroson Terosept čistič klimatizace na vyžádání.

Henkel - Teroson - Terosept - IDH: 791947 - Katalogové číslo: 14558Z
Teroson Terosept čistič klimatizace - 5 L
Popis
Teroson - Terosept - čištění klimatizace.

Terosept je roztok s aktivními složkami, zabraňujícími růstu bakterií a plísní v klimatizační soustavě automobilu. Má výborný dlouhodobý účinek, jeho aktivní složky ničí bakterie a plísně a zabraňuje po dlouhou dobu jejich růstu.Terosept AIRCO2 ultrazvukový rozprašovač.

Tento produkt naleznete v následujících kategoriích

Terosept
Aplikace Oprava > Ochrana karosérie > Klimatizace
RoHS vyhledávání Kontaktujte Henkel

Ochrana karosérie - Klimatizace - Přístroj a kapalina pro čištění klimatizací

 Technický list 

Použijte přístroj pro čištění klimatizace Terosept společně s novou kapalinou Terosept ( s citronovou vůní). Ideální pro dezinfekci a dezodorizaci interiérů aut - včetně klimatizačního systému.

Přínosy pro vás

  • Profesionální čistič klimatizací
  • Čištění brání růstu bakterií a choroboplodných zárodků (a tvorbě nepříjemného zápachu) na žebrech výparníku
  • 10 min. rozprašování u osobních automobilů a 20 min. u větších vozidel

Technické údaje

  • Příklady aplikací: Čištění klimatizace
  • Základ produktu: Vodou ředitelný
  • Velikost balení: Přístroj, Lahvička 200 ml, Kanystr 5 l

Další informace

Terosept

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Teroson VR 200 - 5 L Terosept čistič klimatizácia.TEROSON® VR 200 je vodní roztok, který obsahuje aditiva pro likvidaci bakteriálních a plísňových spor ve vzduchu v klimatizaci automobilů. Má mimořádné dlouhodobé účinky díky aktivní složce, které ničí nejen bakterie, spory a plísně, ale dlouhodobě brání i jejich opětovnému výskytu. Dodává se v plechovkách nebo plastových lahvích k užití v čisticím stroji klimatizací TEROSEPT 2.

Podobné produkty

Hmotnost 5.014 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: