Teroson VR 625 - 400 ml přeměňovač rzi

45 hodnocení
 

Teroson VR 625 - 400 ml přeměňovač rzi

Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 476 Kč
Ušetříte 203 Kč (–42 %)
273 Kč
226 Kč bez DPH
   
Kód produktu 981266
Značka TEROSON
Kategorie Průmyslové čištění
 

Teroson VR 625 - 400 ml přeměňovač rziTEROSON® VR 625 je nahnědlá, čirá, kapalná syntetická pryskyřice na bázi kapalného konvertoru rzi ve formě aerosolového spreje, která je používána pro ošetření mnoha různých typů rzi. Organické látky přeměňují rez na stabilní komplex látek, což způsobí změnu barvy na hnědočernou. Tvoří laku podobný ochranný a adhezivní film s vynikající přilnavostí, který zůstává na kovu a může být použit jako primer.TEROSON VR 625
Syntetická pryskyřice na bázi kapalného konvertoru rzi ve formě aerosolového spreje, která je používána pro ošetření různých typů rzi a vytváří film podobný laku, který může být použit jako primer.
TEROSON® VR 625 je nahnědlá, čirá, kapalná syntetická pryskyřice na bázi kapalného konvertoru rzi ve formě aerosolového spreje, která je používána pro ošetření mnoha různých typů rzi. Organické látky přeměňují rez na stabilní komplex látek, což způsobí změnu barvy na hnědočernou. Tvoří laku podobný ochranný a adhezivní film s vynikající přilnavostí, který zůstává na kovu a může být použit jako primer.

Podobné produkty

Hmotnost 0.412 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: