Bonderite C-MC 1204 - 20 L (Loctite 7012) čištění ponorem

Neohodnoceno
 
Bonderite C-MC 1204 čištění mechanických dílů ponorem - IDH 1435427
Dostupnost Dostupnosť neznáma
Běžná cena 4 921 Kč
Ušetříte 1 969 Kč (–40 %)
2 952 Kč
2 440 Kč bez DPH
Kód produktu 981867
Značka BONDERITE
Kategorie Průmyslové čištění
 

Bonderite C-MC 1204 čištění mechanických dílů ponorem IDH 1435427 (dříve známý jako Loctite 7012)

 • pH při 10 g/l - koncentrovaný: pH 11,3
 • rozsah provozních teplot: teplota okolí až do +40 °C
 • koncentrace při nanášení: 1 – 50 %
 • Všeobecný čistič a odmašťovač těžkých nečistot
 • Výborně penetruje do špíny a snadno rozpouští mastnotu
 • Může být nanášen postřikem, ponorem nebo ručně
 • Bez rozpouštědel

Použití: Čištění všech kovových mechanických dílů za nebo bez použití vysokého tlaku. Vhodný také na syntetické materiály, pryže a lakované povrchy.

Proč zvolit BONDERITE?

BONDERITE vám nabízí ten správný čisticí prostředek na každý krok ve výrobě (od jednoho dodavatele):

 • Více než 80 let zkušeností v oblasti čištění
 • Vysoká udržitelnost
 • Nejvyšší kvalita
 • Nejmodernější technologie
 • Neustálý vývoj a inovace

Proč používat BONDERITE pro průmyslové čištění?

Průmyslové čističe

V každé fázi zpracování musí být kovové části bez olejů a nečistot. Společnost Henkel se svými dlouholetými zkušenostmi v povrchové chemii nabízí vysoce výkonné čisticí prostředky pro všechny procesy. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny požadavky pro každou fázi, aplikační metodu, prostředí, teplotu nebo materiál, přičemž respektují normy týkající se životního prostředí.Vysoká kvalita a účinnost produktů Henkel výrazně zvýší kvalitu výroby a přispěje ke snížení provozních nákladů.

Klíčové oblasti

Tváření kovů, výroba papíru a celulózy, výroba oceli, automobilový průmysl, výroba zařízení, větrné elektrárny, železniční doprava, zemědělství, stavebnictví, výroba zbraní, výroba elektrických a zdravotních zařízení.

Aplikace

Mezioperační a konečné neutrální odmašťování, ochrana proti korozi, vodě a oleji, vysoce výkonné odmašťování a předúprava před lakováním, odstraňování nátěrů a laků, odvápňování a moření.

Proč používat čističe BONDERITE v rámci údržby?

Vozidla, průmyslová zařízení a vybavení, vyžadují odbornou údržbu, která respektuje životní prostředí a bezpečnost obsluhy. Údržba prodlužuje životnost zařízení a předchází zdlouhavým a nákladným prostojům. V uplynulých letech údržba dostala nový rozměr, protože je tato práce často zadávána společnostem, které nabízejí specifické zkušenosti a know-how, a které často používají technicky vhodné a k životnímu prostředí šetrné produkty od společnosti Henkel. Henkel vyvíjí inovativní produkty splňující náročné specifikace a nejnovější předpisy, týkající se moderní údržby.

Klíčové průmyslové a aplikační oblasti

Veřejná doprava (železniční, silniční), automobilový průmysl, energetika, úklidové firmy, petrochemické závody, obranné inženýrství, letectví a lodní doprava.

Některé klíčové aplikace

Čištění interiéru a exteriéru automobilů a vozidel, čištění nádrží a potrubí, čištění podlah, čištění dílů a částí, odstranění nátěru, odstraňování a ochrana před graffiti, odvápnění výměníků tepla, pohlcování zápachu, čistění rukou.

 

 

Loctite 7012 - 20 L Mechanické opravy - Čističe - Čištění ponorem Technický list Čištění všech kovových mechanických dílů pod vysokým tlakem nebo bez tlaku. Také je vhodný na syntetické látky, pryž a lakované plochy. Přínosy pro vás Univerzální čistič a odmašťovač na silná znečištění Vynikající pronikání do nečistot a snadné rozpouštění tuků Může se nanášet stříkáním, ponorem a manuálně Bez rozpouštědel Technické údaje Hodnota pH: při 10 g/l: 11,3 Provozní teplota: Pokojová teplota až +50 °C Nanášecí koncentrace: 10 až 500 g/l Velikost balení: 5 l, 20 l Další informace Kontakt Aplikace Čističe > Čištění dílů Mechanické opravy - Čističe - Čištění ponorem Technický list Čištění všech kovových mechanických dílů pod vysokým tlakem nebo bez tlaku. Také je vhodný na syntetické látky, pryž a lakované plochy. Přínosy pro vás Univerzální čistič a odmašťovač na silná znečištění Vynikající pronikání do nečistot a snadné rozpouštění tuků Může se nanášet stříkáním, ponorem a manuálně Bez rozpouštědel Technické údaje Hodnota pH: při 10 g/l: 11,3 Provozní teplota: Pokojová teplota až +50 °C Nanášecí koncentrace: 10 až 500 g/l Velikost balení: 5 l, 20 l Další informace Kontakt Aplikace Čističe > Čištění dílů

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Bonderite C-MC 1204 - 20 L (Loctite 7012) čistenie ponorom.

Podobné produkty

Hmotnost 21.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: