Loctite Frekote PMC - 1 L čistič

Neohodnoceno
 
Loctite Frekote PMC - 1 L čistič Frekote IDH 381108

Dostupnost Dostupnost neznámá
Běžná cena 1 219 Kč
Ušetříte 247 Kč (–20 %)
972 Kč
803 Kč bez DPH
Kód produktu 981464
Značka FREKOTE
Kategorie Separační prostředky
 

Loctite Frekote PMC čistič IDH: 381108

Loctite Frekote PMC je speciální směs rozpouštědel, která rozpouští a odstrañuje vosk z kompozitních forem, aniž by způsobila zmatovění povrchu. Je vynikající pro epoxidové a kovové formy i pro čištění štětců a dalších částí. Loctite Frekote PMC se nanáší na povrch formy čistým bavlněným hadříkem. Vosk (nebo jiná nečistota na povrchu) se okamžitě začne rozpouštět a může se okamžitě setřít dalším suchým hadříkem, dokud je rozpuštěný v PMC. Frekote PMC se velmi doporučuje pro přípravu polyesterové formy.

Dodává se také v balení - Loctite Frekote PMC - 5 L

  • Snadno se používá
  • Odstrañuje kontaminace
  • Zvyšuje efektivitu separace
  • Odstraňuje prach, špínu, otisky prstů, olej

Stojí za pozornost:

Popis:

  • Vzhled: Čirá tekutina
  • Aplikační teplota: 15-40 °C
  • Chemický typ: Rozpouštědlo

Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Frekote PMC na vyžádání.

Henkel - Frekote - IDH: 381108 - Katalogové číslo: FK1380L01ALOCTITE® FREKOTE PMC je čistič na následné použití se speciální směsí rozpouštědel, která odstraňují vosk z polyesterové formy bez matování povrchu. Dále se může používat na čištění epoxidových a kovových forem, také štětců a zařízení. Velmi se doporučuje pro přípravu povrchu polyesterové formy před použitím plniče forem a separačních produktů LOCTITE FREKOTE.LOCTITE FREKOTE PMC
Čistič na následné použití se speciální směsí rozpouštědel, která odstraňují vosk z polyesterové formy. Bez matování povrchu.
LOCTITE® FREKOTE PMC je čistič na následné použití se speciální směsí rozpouštědel, která odstraňují vosk z polyesterové formy bez matování povrchu. Dále se může používat na čištění epoxidových a kovových forem, také štětců a zařízení. Velmi se doporučuje pro přípravu povrchu polyesterové formy před použitím plniče forem a separačních produktů LOCTITE FREKOTE.

Podobné produkty

Hmotnost 0.86 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: