Loctite PC 3967 - 4,8 g sada na opravu stržených závitů

Neohodnoceno
 

Loctite PC 3967 - 4,8 ml sada na opravu závitů Loctite IDH 236382

Dostupnost Dostupnost neznámá
Běžná cena 912 Kč
Ušetříte 330 Kč (–36 %)
582 Kč
481 Kč bez DPH
Kód produktu 981154
Značka LOCTITE
Kategorie Nouzové opravy
 

Loctite PC 3967 - sada na opravu závitů

 

Loctite sada pro opravu stržených závitů - dvousložkový produkt - ideální na opravy závitových spojů karburátorů se sacím potrubím, upevňovacích šroubů rozdělovače, zátek pro vypouštění oleje, sacího potrubí, šroubů olejové vany, šroubů krytu rozvodového řetězu, šroubů krytu ventilů, šroubů vodního čerpadla a dalších podobných případů použití.

Tento produkt

Je adhezní k většině kovů - hliník, železo, ocel, mosaz, hhořčík, měď.

Odolává

motorovému oleji glykolu, naftě, benzínu vydrží teploty v rozmezí -54°C až +150°C, krátkodobě až +177°C

Nepoužívá se ve styku s brzdovou kapalinou. Při opravě důležitých závitových spojů jako jsou vnitřní části motoru, součásti brzdové soustavy, mechanismu zavěšení kol, závitů vysokotlakých hadic apodobně, dejte přednost výměně součásti. Směs dosahuje plné pevnosti za 2 hodiny.

Návod k použití

1. Poškozený závit i šroub dobře odmastěte a pracujte za pokojové teploty. 2. Separátor (modrá tekutina) protřepejte a natřete jim šroub. 3. Na čistém povrchu dobře rozmíchejte směs odměřením stejných množství (stříkačka 1 a 2). 4. Průchozí otvory uzavřete páskou. 5. Ihned naneste do místa opravy. Šroub zašroubujte. 6. Vyčkejte 5 až 10 minut a šroub vyšroubujte. Směs nechte před použitím vytvrdit po dobu 30 minut. 7. Plná pevnost je za 2 hodiny.

Maximální utahovací momenty pro opravené závity:

Pro šrouby kvality 8.8 za 2 hodiny po aplikaci, při běžné hloubce zašroubování.

 

Loctite sada pro opravu stržených závitů

je dvousložkový produkt. Ideální na opravy závitových spojů karburátorů se sacím potrubím, upevňovacích šroubů rozdělovače, zátek pro vypouštění oleje, sacího potrubí, šroubů olejové vany, šroubů krytu rozvodového řetězu, šroubů krytu ventilů, šroubů vodního čerpadla a dalších podobných případů použití. Je adhezní k většině kovů jako jsou hliník, železo, ocel, mosaz, hořčík, měď. Odolává motorovému oleji glykolu, naftě, benzínu vydrží teploty v rozmezí –54°C až +150°C, krátkodobě až +177°C Nepoužívá se ve styku s brzdovou kapalinou. Při opravě důležitých závitových spojů jako jsou vnitřní části motoru, součásti brzdové soustavy, mechanismu zavěšení kol, závitů vysokotlakých hadic a podobně, dejte přednost výměně součásti. Směs dosahuje plné pevnosti za 2 hodiny.

Návod k použití:

Poškozený závit i šroub dobře odmasťte a pracujte za pokojové teploty. Separátor (modrá tekutina) protřepejte a natřete jim šroub. Na čistém povrchu dobře rozmíchejte směs odměřením stejných množství (stříkačka 1a 2). Průchozí otvory uzavřete páskou Ihned naneste do místa opravy. Šroub zašroubujte. Vyčkejte 5 až 10 minut a šroub vyšroubujte. Směs nechte před použitím vytvrdit po dobu 30 minut. Plná pevnost je za 2 hodiny.

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Loctite PC 3967 - sada na opravu závitov - 4,8 g.LOCTITE® PC 3967 je šedá 2dílná dimetylakrylát-esterová opravná sada s jednosložkovým separátorem, která je používána pro opravy závitů vytvořených v různých kovových nebo dřevěných materiálech. Typické aplikace zahrnují závitové spoje na olejových vanách, víkách ventilů, rozvodech, olejových vanách převodovek a různých krytech.

Hmotnost 0.079 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: