Teroson MS 939 - 570 ml bílý těsnící tmel

Neohodnoceno
 
Teroson MS 939 - 570 ml bílý jednosložkový těsnící tmel Teroson IDH 212653
Dostupnost Přibližně týden
Běžná cena 885 Kč
Ušetříte 216 Kč (–24 %)
669 Kč
553 Kč bez DPH
   
Kód produktu 980614
Značka TEROSON
Kategorie MS polymery
 

Pokyny pro montáž, demontáž a čištění naleznete v technickém listu produktu. Bezpečnostní list Teroson Terostat MS 939 na vyžádání.

Henkel - Teroson - Terostat - IDH: 212653

Teroson Terostat MS 939 bílý - 570 ml

Popis
Teroson Terostat MS 939

Charakteristika:

Terostat-MS 939 je jednosložkový lepící tmel na bázi silanem modifikovaného polymeru, vytvrzující vzduš-nou vlhkostí za vzniku měkké elastické hmoty, určený pro nanášení pistolí. Doba vytvoření povrchové kůže a doba vytvrzení závisí na vzdušné vlhkosti a teplotě, kromě toho doba vytvrzení závisí také na hloubce spáry. Zvýšením teploty a vzdušné vlhkosti je možné tyto doby zkrátit, nízké teploty stejně jako nízká vlhkost vzdu-chu vytvrzení zpomalují.
Terostat-MS 939 je obzvláště odolný vůči stékání, a proto má tento materiál okamžitě po umístění lepených dílů do požadované polohy vysokou poziční přilnavost.
Terostat-MS 939 neobsahuje rozpouštědla, izokyanáty, silikony ani PVC a je bez zápachu. Vykazuje výbor-nou adhezi k mnoha typům substrátů a je slučitelný s většinou nátěrových systémů.
Lepící tmel je vysoce odolný vůči ultrafialovému záření, a proto je vhodný jak pro vnitřní tak pro vnější aplika-ce.
Terostat-MS 939 vykazuje pevnost potřebnou pro pružné lepení. Tato vlastnost zůstává zachována i při zvý-šených teplotách až do 110°C. Terostat-MS 939 se při zahřívání nesmršťuje, a proto za těchto podmínek ne-dochází ke vzniku pnutí a deformací.

Oblasti použití:

Terostat-MS 939 je používán pro následující účely:
elastické, antivibrační spojování kovů a plastů (lepení karoserií a střech při výrobě karavanů, autobusů, tramvají atd.)
elastické tmelení vnitřních i vnějších švů a spojů v následujících oblastech: karoserie vozidel, karavany, železniční vagony, kontejnery a kovovýroba obecně; zařízení v elektrotechnice, zpracování plastů; klima-tizační a ventilační technika.

Tento produkt naleznete v následujících kategoriích

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Teroson MS 939 - 570 ml biely tesniaci tmel.

Podobné produkty

Hmotnost 0.862 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: